Investors TFI S.A.

Infolinia

801 00 33 70
poniedziałek - piątek
9:00 - 17:00

+48 22 588 1845
poniedziałek - piątek
9:00 - 17:00

ZEBRA TOWER, 15 piętro
ul. Mokotowska 1
00-640 Warszawa

Newsletter

Newsletter

Newsletter przygotowany przez Investors TFI S.A. („Newsletter”) umożliwia wszystkim zainteresowanym osobom automatyczne otrzymywanie informacji wybranych i opracowanych przez Investors TFI S.A., a związanych w szczególności z aktualną ofertą produktową Investors TFI S.A. Korzystanie z usługi Newslettera jest dobrowolne, bezpłatne i bezterminowe. W celu świadczenia usługi Newslettera pozyskuje od osób zainteresowanych nazwy adresów poczty elektronicznej. Zarejestrowana osoba, w każdej chwili ma możliwość dokonania zmiany bądź usunięcia swoich danych wprowadzonych w procesie zapisywania się na Newsletter. Informacje dotyczące sposobu rejestracji, modyfikacji i usunięcia danych dostępne są po kliknięciu na linki: "Regulamin Newsletter”. Administratorem danych jest Investors TFI S.A. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Mokotowskiej 1. Dane osobowe (tj. adresy e-mail) zbierane są przez Investors TFI S.A. w celu ich przetwarzania dla realizacji usługi Newslettera. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści jej danych oraz możliwość ich poprawiania. Dane są podawane przez osoby, których dotyczą dobrowolnie, niemniej bez ich podania nie jest możliwa realizacja usługi Newslettera przez Investors TFI S.A.

Skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Investors TFI S.A. z siedzibą w Warszawie, dotyczących produktów i usług Investors TFI S.A.:

Zostałem(-am) poinformowany(-a), że zgoda może zostać przeze mnie w dowolnym momencie wycofana, ale wycofanie nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Administratorem danych osobowych jest Investors TFI S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Mokotowskiej 1. Podane dane będą przetwarzane przez Administratora w celu przekazywania informacji marketingowych, promocyjnych i handlowych oraz propozycji zawarcia umów. Osoba, której dane dotyczą posiada prawo wglądu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być odwołana w każdym czasie.”.