Kolejne nagrody dla Investors

Od kilku lat wyniki naszych funduszy plasują Investors TFI w ścisłej czołówce zestawień najlepszych towarzystw funduszy inwestycyjnych. Cały czas jednak każdą nagrodę, czy wyróżnienie traktujemy jako zobowiązanie do ciężkiej pracy w przyszłości. Ostatecznym recenzentem naszych działań są bowiem klienci i będziemy robić wszystko, by nadal mieli oni powody do zadowolenia. Zbigniew Wójtowiczprezes zarządu Investors TFI

  • Investors TFI to najlepsza firma zarządzająca funduszami inwestycyjnymi – uznała Gazeta Parkiet. Analogiczny tytuł przyznał nam wcześniej dziennik Rzeczpospolita.

  • Investor Zrównoważony, jako najlepszy fundusz zrównoważony, otrzymał od  Gazety Parkiet
    nagrodę Złoty Portfel.

  • Investor Zabezpieczenia Emerytalnego został uznany przez Analizy Online za najlepszy fundusz stabilnego wzrostu
    i wyróżniony nagrodą Alfa 2016.

  • Investor Płynna Lokata został laureatem nagrody Alfa 2016 jako najlepiej sprzedających się fundusz minionego roku.

Uzasadniając przyznanie nagrody Gazeta Parkiet zwróciła uwagę na bardzo dobre wyniki funduszy Investors osiągnięte w podstawowych grupach funduszy. W jednej z nich – funduszy mieszanych i aktywnej alokacji – Investor Zrównoważony został wyróżniony nagrodą Złoty Portfel. W drugiej – funduszy pieniężnych i gotówkowych – Investor Płynna Lokata znalazł się wśród trzech funduszy nominowanych do nagrody. Nagroda dla najlepszego TFI to kolejne tego typu wyróżnienie dla Investors TFI. Wcześniej uplasowaliśmy się na pierwszym miejscu w rankingu Rzeczpospolitej. Nagrodę gazety Parkiet  otrzymaliśmy też w 2014 roku (za wyniki 2013 roku), a w 2016 roku znaleźliśmy się w gronie trzech firm do niej nominowanych.

Wysoko ubiegłoroczną pracę zarządzających i zespołu sprzedaży Investors TFI oceniły też Analizy Online przyznając nam dwie nagrody Alfa 2016 – dla najlepszego funduszu stabilnego wzrostu (Investor Zabezpieczenia Emerytalnego) oraz najlepiej sprzedającego się funduszu (Investor Płynna Lokata).

Bardzo dobre wyniki funduszy Investors TFI powodują, że od dłuższego czasu utrzymujemy się w gronie liderów firm zarządzających w zestawieniach przygotowywanych przez Rzeczpospolitą, Gazetę Parkiet oraz Analizy Online. Wyniki inwestycyjne znajdują odzwierciedlenie w napływie nowych środków do funduszy otwartych Investors. W ciągu ostatnich 12 miesięcy (do końca lutego 2017 roku) klienci wpłacili do nich 1,2 mld złotych netto.

5-GWIAZDKOWE ROZWIĄZANIA

WIĘCEJ O INVESTOR ZRÓWNOWAŻONY I INVESTOR ZABEZPIECZENIA EMERYTALNEGO

ATRAKCYJNA ALTERNATYWA DLA LOKATY BANKOWEJ

WIĘCEJ O INVESTOR PŁYNNA LOKATA

 

TERAZ 0% OPŁAT ONLINE

Chcesz ulokować środki w najlepszych funduszach w swojej kategorii? Fundusze otwarte Investors realizują zlecenia nabycia i odkupienia jednostek uczestnictwa każdego dnia, w którym odbywa się zwyczajna sesja na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

KUP INVESTOR ZRÓWNOWAŻONY

KUP INVESTOR ZABEZPIECZENIA EMERYTALNEGO

KUP INVESTOR PŁYNNA LOKATA