Investors TFI ponownie najlepsze na rynku

  • Analizy Online po raz trzeci z rzędu przyznały Investors TFI nagrodę Alfa dla najlepszego Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych.
  • Investor Akcji Spółek Dywidendowych, Investor Zrównoważony oraz Investor Zabezpieczenia Emerytalnego zostały uznane za najlepsze fundusze w swoich grupach porównawczych.
  • Investors TFI już dziesięciokrotnie uznane zostało za najlepszą krajową firmę zarządzającą funduszami.

Analizy Online przyznają nagrodę Alfa dla Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych, którego portfel funduszy został najwyżej oceniony przez analityków firmy. W tym roku Investors TFI otrzymało najwięcej spośród wszystkich ocenianych firm nominacji do nagród dla najlepszych funduszy inwestycyjnych:

  • Investor Akcji Spółek Dywidendowych – najlepszy fundusz akcji polskich
  • Investor Top25 Małych Spółek – najlepszy fundusz akcji polskich małych i średnich spółek,
  • Investor Zrównoważony – najlepszy fundusz zrównoważony,
  • Investor Zabezpieczenia Emerytalnego – najlepszy fundusz stabilnego wzrostu

Nagrodę Alfa 2019 zdobyły Investor Akcji Spółek Dywidendowych, Investor Zrównoważony oraz Investor Zabezpieczenia Emerytalnego.  

Inwestor Zrównoważony był już laureatem nagrody Alfa za 2013, 2014 i 2018 rok, a w 2015 roku uzyskał wyróżnienie. Dla Investor Zabezpieczenia Emerytalnego to już piąta nagroda – statuetki Alfa zdobywał wcześniej w 2013, 2014, 2016 i 2017 roku.

Bardzo dobre wyniki funduszy Investors TFI powodują, że od lat utrzymujemy się w gronie liderów firm zarządzających, w zestawieniach przygotowywanych przez Rzeczpospolitą, Gazetę Parkiet oraz Analizy Online, a przyznana teraz nagroda jest już dziesiątym wyróżnieniem przyznanym nam jako najlepszej krajowej firmie zarządzającej funduszami.

Sukces nie jest dziełem przypadku - inwestuj z najlepszymi!