Powiększ emeryturę

Informacja reklamowa

Zamieszczone poniżej informacje mają charakter marketingowy i nie są wystarczające do podjęcia decyzji inwestycyjnej. Przed jej podjęciem zapoznaj się z Prospektami informacyjnymi Investor Parasol SFIO, Investor Parasol FIO, Investor PPK SFIO oraz Dokumentami zawierającymi kluczowe informacje.

Menu główne

Postaw na IKE i IKZE z funduszami Investors

Oszczędzaj z funduszami Investors!

Chcesz oszczędzać na emeryturę? Wybierz Indywidualne Konto Emerytalne (IKE) lub Indywidualne Konto Zabezpieczenia Emerytalnego (IKZE) z funduszami Investors! Skorzystaj z zalet programów inwestycyjnych:

  • obniżona opłata za zarządzanie1,
  • optymalizacja podatkowa,
  • przygotowane modele długoterminowego oszczędzamia.
Dowiedz się więcej o IKEDowiedz się więcej o IKZE

Wykorzystaj czas

Im szybciej zaczniesz oszczędzać, tym większy kapitał zgromadzisz. Jesli zdecydujesz się na systematyczne wpłaty realizowane przez większość kariery zawodowej, to nawet relatywnie niewielkie kwoty mogą zbudować pokaźny kwotę do wykorzystania po jej zakończeniu.

Postaw na niezależność

Oszczędności gromadzone zarówno w IKE, jak i IKZE są Twoją prywatną wlasnością. Możesz nimi dysponować w dowolnej chwili (choć najwięcej korzyści uzyskasz wypłacając pieniądze po osiągnięciu określonego wieku), a zgdormadzone pieniądze są dziedziczone.

Skorzystaj z preferencji

IKE i IKZE to preferowane przez Państwo programy indywidualnego długoterminowego oszczędzania. Dzięki temu inwestycje wiążą się z korzyściami podatkowymi. Dodatkowo decydując się na IKE i IKZE z funduszami investors możesz zwiększać swoje oszczędności dzięki niższej opłacie za zarządzanie.1

1 Zawierając umoowę IKE lub IKZE inwestujesz w jednostki typu I chcrakteryzujące się niższa opłatą za zarządzanie. Jeśli Twój  pracodawca prowadzi PPE lub PPK z funduszami Investors, to w IKE i IKZE inwestujesz w jednostki typu P, gdzie opłata za zarządzanie jest jeszcze niższa!

Zobacz również

Wybór czy koniecznść

Sprawdź dlaczego dodatkowe oszczędzanie na emeryturę staje się koniecznością.

IKE a IKZE

Dowiedz się czym różnią się oba programy długoterminowego oszczędzania.

Wszystko o inwestowaniu

Curabitur justo dolor, viverra vel velit in, luctus gravida dui.