Zarząd Towarzystwa

Menu główne

Zbigniew Wójtowicz

Prezes

Absolwent Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu oraz Internationales Hochschulinstitut w Zittau (Niemcy). Doktor nauk ekonomicznych Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu oraz licencjonowany doradca inwestycyjny.

Od 2002 roku związany zawodowo z rynkiem kapitałowym. Karierę rozpoczął w Millennium Domu Maklerskim, gdzie zarządzał funduszami i portfelami klientów prywatnych. Od 2004 roku kontynuował karierę w DWS Polska TFI, początkowo jako zarządzający funduszami, a od 2008 roku jako wiceprezes zarządu odpowiedzialny za sprzedaż i marketing.
W 2012 roku został powołany na stanowisko prezesa Investors TFI.

Beata Sax

Wiceprezes

Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej (Wydział Finanse i Bankowość) oraz University College Dublin/Irlandia (tytuł: Master in Economic Science in European Economics and Public Affairs). W latach 2002–2003 stypendystka i uczestniczka programu dla kadr kierowniczych Fundacji im. Roberta Boscha w Niemczech. Posiada tytuł Chartered Financial Analyst (CFA).

Z rynkiem finansowym związana od 2000 r. Doświadczenie zdobywała m.in. w Komisji Papierów Wartościowych i Giełd (obecnie KNF) i Ministerstwie Finansów, gdzie w latach 2003–2007 sprawowała funkcje od starszego specjalisty do zastępcy dyrektora Departamentu Rozwoju Rynku Kapitałowego (Pion Rynku Kapitałowego). Z grupą Investors związana od 2007 r.

Od 2009 r. pełni funkcję wiceprezesa zarządu Investors TFI.

Piotr Dziadek

Piotr Dziadek

Wiceprezes

Absolwent Politechniki Warszawskiej oraz podyplomowych studiów na Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Licencjonowany makler papierów wartościowych. Z rynkiem finansowym związany od 1993 roku. Karierę rozpoczął w Domu Maklerskim BOŚ. Później pracował m.in. w NFI Foksal,  BIG Banku Gdańskim (obecnie Bank Millennium) oraz BRE Asset Management.

Od 2011 roku jest Wiceprezesem Zarządu Investors TFI oraz Prezesem Zarządu Investor Holding.

Rada Nadzorcza

  • Jacek Prill - przewodniczący
  • prof. dr hab. Mieczysław Puławski - wiceprzewodniczący
  • Arkadiusz Biedulski
  • Robert Dziak
  • prof. dr hab. Krzysztof Jajuga
  • Maciej Sidorowicz