Jak nabyć jednostki

Informacja reklamowa

Zamieszczone poniżej informacje mają charakter marketingowy i nie są wystarczające do podjęcia decyzji inwestycyjnej. Przed jej podjęciem zapoznaj się z Prospektami informacyjnymi Investor Parasol SFIO, Investor Parasol FIO, Investor PPK SFIO oraz Dokumentami zawierającymi kluczowe informacje.

Menu główne

Zacznij inwestować

Niska minimalna wartość wpłaty oraz stały dostęp do zgromadzonych środków to tylko jedne z zalet inwestowania w fundusze.

Otwórz konto

Szybko, bezpiecznie, online. Zlecenia zrealizowane za pośrednictwem Investor Online  zrealizujemy bez opłaty manipulacyjnej. Jeśli wolisz - możesz skorzystać z pomocy jednego z naszych partnerów. Ich listę znajdziesz na w sekcji Dystrybutorzy.

Załóż konto

Wybierz fundusz

Akcje, obligacje, surowce – fundusze inwestycyjne do doskonałe narzędzie inwestowania w różne klasy aktywów. Niska minimalna wartość wpłaty oraz stały dostęp do zgromadzonych środków to tylko jedne z zalet inwestowania w fundusze. W naszej ofercie znajdziesz różne kategorie funduszy. Poznaj je i zbuduj swój portfel inwestycyjny!

 

Poznaj nasze fundusze

Wpłać minimum 50 zł

Nie wymagamy dużej wpłaty – zacznij inwestować nawet od 50 zł. Możesz też założyć Indywidualne Konto Emerytalne (IKE) lub Indywidualne Konto Zabezpieczenia Emerytalnego (IKZE) i skorzystać z obniżonej opłaty za zarządzanie!

Dowiedz się więcej o IKE i IKZE

Investor Online - pytania i odpowiedzi

Zobacz również

Powiększ emeryturę

Zbuduj dodatkowy kapitał z IKE/IKZE i oszczędź na podatkach.

Wybór czy konieczność

Sprawdź dlaczego dodatkowe oszczędzanie na emeryturę staje się koniecznością.

Kategorie funduszy

Jakie są główne typy funduszy i czym się charakteryzują.