Oszczędzaj z funduszami Investors TFI

Informacja reklamowa

Zamieszczone poniżej informacje mają charakter marketingowy i nie są wystarczające do podjęcia decyzji inwestycyjnej. Przed jej podjęciem zapoznaj się z Prospektami informacyjnymi Investor Parasol SFIO, Investor Parasol FIO, Investor PPK SFIO oraz Dokumentami zawierającymi kluczowe informacje.

Menu główne

Postaw na IKE i IKZE z funduszami Investors

Oszczędzaj z funduszami Investors!

Chcesz oszczędzać na emeryturę? Wybierz Indywidualne Konto Emerytalne (IKE) lub Indywidualne Konto Zabezpieczenia Emerytalnego (IKZE) z funduszami Investors! Skorzystaj z zalet programów inwestycyjnych:

  • obniżona opłata za zarządzanie1,
  • optymalizacja podatkowa,
  • przygotowane modele długoterminowego oszczędzania.
Dowiedz się więcej o IKEDowiedz się więcej o IKZE

Wykorzystaj czas

Im szybciej zaczniesz oszczędzać, tym większy kapitał zgromadzisz. Jeśli zdecydujesz się na systematyczne wpłaty realizowane przez większość okresu zatrudnienia, to nawet relatywnie niewielkie kwoty mogą zbudować pokaźną sumę do wykorzystania po zakończeniu kariery.

Postaw na niezależność

Oszczędności gromadzone zarówno w IKE, jak i IKZE są Twoją prywatną wlasnością. Możesz nimi dysponować w dowolnej chwili (choć najwięcej korzyści uzyskasz wypłacając pieniądze po osiągnięciu określonego wieku), a zgromadzone pieniądze są dziedziczone.

Skorzystaj z preferencji

IKE i IKZE to preferowane przez Państwo programy indywidualnego długoterminowego oszczędzania. Dzięki temu inwestycje wiążą się z korzyściami podatkowymi. Dodatkowo decydując się na IKE i IKZE z funduszami Investors możesz zwiększać swoje oszczędności dzięki niższej opłacie za zarządzanie.1

1 Zawierając umowę IKE lub IKZE inwestujesz w jednostki typu I charakteryzujące się niższą opłatą za zarządzanie. Jeśli Twój  pracodawca prowadzi PPE lub PPK z funduszami Investors, to w IKE inwestujesz w jednostki typu P, gdzie opłata za zarządzanie jest jeszcze niższa!

Zobacz również

Wybór czy koniecznść

Sprawdź dlaczego dodatkowe oszczędzanie na emeryturę staje się koniecznością.

IKE a IKZE

Sprawdź czym różnią się i jakie korzyści oferują popularne programy długoterminowego oszczędzania.

Jak wybrać fundusze na emeryturę

Uniwersalne zasady inwestycji w kontekście oszczędzania na emeryturę.