Inwestuję w fundusze

Informacja reklamowa

Zamieszczone poniżej informacje mają charakter marketingowy i nie są wystarczające do podjęcia decyzji inwestycyjnej. Przed jej podjęciem zapoznaj się z Prospektami informacyjnymi Investor Parasol SFIO, Investor Parasol FIO, Investor PPK SFIO oraz Dokumentami zawierającymi kluczowe informacje.

Menu główne

Zastanawiasz się w które fundusze warto inwestować?

Każdy z nas ma inne cele oszczędzania. Część chce krótkoterminowo ulokować nadwyżkę finansową. Inni szukają sposobu jak zainwestować pieniądze na edukację dzieci lub emeryturę. Są wreszcie tacy, którzy szukają wiarygodnego partnera zarządzającego funduszami akcyjnymi inwestującymi na giełdach nie tylko w Polsce, ale również w Europie Zachodniej, USA, Azji, czy Ameryce Południowej.

W naszej ofercie znajdziesz fundusze o zróżnicowanym profilu dochodu i ryzyka. Są wśród nich zarówno takie, które przeznaczone są dla konserwatywnych inwestorów, jak i produkty umożliwiające wykorzystanie potencjału spółek technologicznych czy wzrostowych.

Dowiedz się, które fundusze pasują do Twoich potrzeb!

Dla konserwatystów

Jeśli szukasz sposobu na krótko- lub średnioterminowe zagospodarowanie nadwyżki finansowej lub po prosu chcesz zainwestować w rozwiązania o niskiej zmienności - rozważ inwestycję w jeden z funduszy oszczędnościowych lub ochrony kapitału.

Fundusze mieszane

Szukasz kompromisu pomiędzy długoterminowym potencjałem wzrostowym akcji, a relatywnie niższą zmiennością oferowaną przez obligacje? Poznaj nasze fundusze mieszane. Dzielą one portfel między akcje i obligacje. W zależności od podejścia do ryzyka, możesz wybrać fundusz z większym lub mniejszym udziałem akcji.

Fundusze akcji

Interesują Cię rozwiązania, które w dłuższym terminie (ponad 5 lat) pozwalają czerpać zyski płynące z rynków akcji, a jednocześnie akceptujesz ryzyko związane z inwestowaniem w tym segmencie? Poznaj nasze fundusze akcji Investors i wybierz, w który segment rynku chcesz zainwestować.

W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę strategii inwestycyjnych.

Poznaj je i zbuduj swój portfel funduszy!

Zobacz również

Zanim zaczniesz

Dowiedz się co warto wiedzieć przed rozpoczeciem inwestycji!

Oszczędzaj systematycznie

Inwestuj regularnie nawet małe kwoty by zebrać duży kapitał.

Jak zainwestować

Sprawdź jak najłatwiej zainwestować w fundusze Investors.