Jak zacząć inwestować

Informacja reklamowa

Zamieszczone poniżej informacje mają charakter marketingowy i nie są wystarczające do podjęcia decyzji inwestycyjnej. Przed jej podjęciem zapoznaj się z Prospektami informacyjnymi Investor Parasol SFIO, Investor Parasol FIO, Investor PPK SFIO oraz Dokumentami zawierającymi kluczowe informacje.

Menu główne

Zacznij inwestować w fundusze!

Niska minimalna wartość wpłaty oraz stały dostęp do zgromadzonych środków to tylko część  zalet funduszy inwestycyjnych. Zacznij inwestować!

Jak inwestować - Otwórz konto

Szybko, bezpiecznie, online. Zlecenia zrealizowane za pośrednictwem Investor Online  zrealizujemy bez opłaty manipulacyjnej. Jeśli wolisz - możesz skorzystać z pomocy jednego z naszych partnerów. Ich listę znajdziesz na w sekcji Dystrybutorzy.

Załóż konto

Jak inwestować - Wybierz fundusz

Akcje, obligacje, surowce – fundusze inwestycyjne do doskonałe narzędzie inwestowania w różne klasy aktywów. Niska minimalna wartość wpłaty oraz stały dostęp do zgromadzonych środków to tylko jedne z zalet inwestowania w fundusze. W naszej ofercie znajdziesz różne kategorie funduszy. Poznaj je i zbuduj swój portfel inwestycyjny!

Chcesz dowiedzieć się więcej o inwestowaniu w fundusze? Skorzystaj z naszej sekcji edukacyjnej!

 

Poznaj nasze fundusze

Jak inwestować - Wpłać minimum 50 zł

Nie wymagamy dużej wpłaty – zacznij inwestować nawet od 50 zł. Możesz też założyć Indywidualne Konto Emerytalne (IKE) lub Indywidualne Konto Zabezpieczenia Emerytalnego (IKZE) i skorzystać z obniżonej opłaty za zarządzanie!

Dowiedz się więcej o IKE i IKZE

Zobacz również

Powiększ emeryturę

Zbuduj dodatkowy kapitał z IKE/IKZE i oszczędź na podatkach.

Wybór czy konieczność

Sprawdź dlaczego dodatkowe oszczędzanie na emeryturę staje się koniecznością.

Kategorie funduszy

Jakie są główne typy funduszy i czym się charakteryzują.