IKZE online z Investors TFI

Informacja reklamowa

Zamieszczone poniżej informacje mają charakter marketingowy i nie są wystarczające do podjęcia decyzji inwestycyjnej. Przed jej podjęciem zapoznaj się z Prospektami informacyjnymi Investor Parasol SFIO, Investor Parasol FIO, Investor PPK SFIO oraz Dokumentami zawierającymi kluczowe informacje.

Menu główne

Najlepsze IKZE z funduszami

W corocznym rankingu "Najlepsze IKZE z funduszami" przygotowanym przez Analizy Online, firmę specjalizującą się w analizie rynku funduszy inwestycyjnych, IKZE z funduszami Investors znalazło się w grupie "IKZE na 5" , co oznacza, że uplasowało się w grupie Indywidualnych Kont Zabezpieczenia Emerytalnego z najwyższą oceną ekspertów Analiz Online. Warto przypomnieć, że również IKE z funduszami Investors znalazło się w najwyżej ocenionej grupie w rankingu Indywidualnych Kont Emerytalnych AO.

 

Źródło: Analizy Online

Załóż IKZE w Investors!

Indywidualne Konto Zabezpieczenia Emerytalnego z funduszami Investors to efektywne i proste narzędzie długoterminowego oszczędzania z myślą o wykorzystaniu środków po zakończeniu aktywności zawodowej. Oferujemy:

  • możliwość założenia i prowadzenia IKZE przy wykorzystaniu Investor Online,
  • brak kosztów założenia i prowadzenia IKZE za pośrednictwem Investor Online,
  • brak kosztów wypłaty środków po upływie 12 miesięcy od zawarcia umowy IKZE,
  • tylko 100 zł minimalnej wpłaty,
  • modele automatycznej alokacji składki dopasowane do wieku uczestnika.

Zyskaj bezpieczeństwo finansowe

Czy wiesz, że według różnych szacunków za 30 lat średnia emerytura w Polsce będzie stanowiła około 30% średniego wynagrodzenia? Wysokość emerytury wypłacanej przez ZUS zależy od kwoty składek wpłaconych na Twoje ubezpieczenie emerytalne w Funduszu Ubezpieczeń Społecznych oraz szacowanego dalszego trwania życia w momencie przejścia na emeryturę. Obecnie, osoba w wieku 60 lat ma przed sobą statystycznie ok. 20 lat życia, a osoba w wieku 65 lat - około 16 lat. 

Systematyczne oszczedzanie nawet niewielkich kwot zwiększa Twoje bezpieczeństwo finansowe na emeryturze!

Obniż podatek

Oszczędzając na Indywidualnym Koncie Zabezpieczenia Emerytalnego co rok masz prawo odliczyć w rozliczeniu rocznym wpłaty na IKZE (do wysokości limitu ustawowego). Wpłaty na IKZE odliczasz od dochodu w zeznaniu rocznym, zmniejszając tym samym wysokość podatku do zapłaty!

  • Otwórz konto za 0 zł!

  • Wybierz fundusze lub skorzystaj z przygotowanych modeli oszczędzania!

  • Wpłać minimum 100 zł i zacznij oszczędzać!

IKZE - pytania o odpowiedzi

Portfele dopasowane do Ciebie

Zakładając Indywidualne Konto Zabezpieczenia Emerytalnego w Investors TFI możesz skorzystać z alokacji według wieku. Twoje oszczędności będą inwestowane w wybrane przez nas subfundusze. Udział każdego z nich będzie się zmieniał w czasie tak, by portfel IKZE był dopasowany do Twojego wieku zgodnie z zasadą, że im bliżej zakończenia kariery zawodowej, tym bardziej ograniczane jest ryzyko inwestycyjne. Wybierz model zrównoważony, jeśli masz bardziej konserwatywne podejście do inwestowania i wolisz ograniczać ryzyko. Model dynamiczny jest dla Ciebie, jeśli akceptujesz wyższe ryzyko oczekując większego zysku w długim terminie.

Możesz też samodzielnie zdecydować, z których subfunduszy będzie składał się Twój portfel IKZE. W Investors TFI masz do dyspozycji 11 subfunduszy o zróżnicowanej strategii i profilu ryzyko-zysk.

Dokumenty

Zobacz również

Wybór czy konieczność

Sprawdź dlaczego dodatkowe oszczędzanie na emeryturę staje się koniecznością.

Jak wybrać fundusze na emeryturę

Uniwersalne zasady inwestycji w kontekście oszczędzania na emeryturę.

IKE a IKZE

Czym różnią się i jakie korzyści oferują popularne programy długoterminowego oszczędzania.