Investors TFI | Oferta dla firm

Informacja reklamowa

Zamieszczone poniżej informacje mają charakter marketingowy i nie są wystarczające do podjęcia decyzji inwestycyjnej. Przed jej podjęciem zapoznaj się z Prospektami informacyjnymi Investor Parasol SFIO, Investor Parasol FIO, Investor PPK SFIO oraz Dokumentami zawierającymi kluczowe informacje.

Menu główne

Zarządzanie nadwyżkami finansowymi

Jako jedno z wiodących krajowych Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych przygotowaliśmy kompleksowe rozwiązanie dla inwestorów instytucjonalnych obejmujące:

  • możliwość lokowania nadwyżek finansowych w fundusze inwestycyjne zarządzane przez zespół zarządzających o wieloletnim doświadczeniu, których efektywność potwierdzona została wynikami oraz wyróżnieniami przyznanymi przez niezależnych ekspertów,
  • negocjowane warunki umowy,
  • indywidualną opiekę naszego pracownika,
  • dostęp do serwisu transakcyjnego Investor Online,
  • dostęp do analiz rynkowych i webinarów inwestycyjnych przeznaczonych dla klientów korporacyjnych.

Do Państwa dyspozycji oddajemy fundusze o różnym profilu inwestycyjnym, których wspólną cechą jest wysoka płynność oraz konserwatywna polityka inwestycyjna:

Warto inwestować z Investors TFI

Efektywność

Dzięki bardzo dobrym wynikom osiąganym przez nasze subfundusze od lat plasujemy się w ścisłej czołówce krajowych Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych. W ostatnich latach dziesięć razy zostaliśmy uznani za najlepsze Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych. Do grona najlepszych zaliczyli nas Rzeczpospolita, Gazeta Parkiet, Analizy Online.

Doświadcznie

Nasze najdłużej działające subfundusze mają już 25 lat. Zarządzamy pieniędzmi ponad 170 tys. klientów, którzy powierzyli nam łącznie 7 mld zł.

Bezpieczeństwo

Ważnym aspektem naszej oferty jest systemowe bezpieczeństwo powierzanych nam środków, które zapewniają licencjonowana i nadzorowana działalność na zasadach określonych przez ustawę o funduszach inwestycyjnych, bank depozytariusz oraz renomowani partnerzy i audytorzy.

Zapraszamy do kontaktu

Robert Szwajka
Dyrektor Dep. Sprzedaży

tel.: +48 22 378 91 58

 

Adres korespondencyjny

ZEBRA TOWER, 15 piętro

Mokotowska 1, 00-640 Warszawa