W dobie zerowych stóp procentowych lokowanie nadwyżek finansowych jest wyzwaniem dla każdego przedsiębiorstwa. Dłużne fundusze inwestycyjne z oferty Investors TFI to atrakcyjne rozwiązanie dla podmiotów szukających produktów umożliwiających efektywne zarządzanie płynnymi środkami finansowymi.

Jako jedno z wiodących krajowych Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych przygotowaliśmy kompleksowe rozwiązanie dla inwestorów instytucjonalnych obejmujące:

  • możliwość lokowania nadwyżek finansowych w fundusze inwestycyjne zarządzane przez zespół zarządzających o wieloletnim doświadczeniu, których efektywność potwierdzona została wynikami oraz wyróżnieniami przyznanymi przez niezależnych ekspertów,
  • negocjowane warunki umowy,
  • indywidualną opiekę naszego pracownika,
  • dostęp do serwisu transakcyjnego Investor Online,
  • dostęp do analiz rynkowych i webinarów inwestycyjnych przeznaczonych dla klientów korporacyjnych.

Do Państwa dyspozycji oddajemy subfundusze o różnym profilu inwestycyjnym, których wspólną cechą jest wysoka płynność oraz konserwatywna polityka inwestycyjna:

Warto inwestować z Investors TFI

Efektywność

Efektywność

Dzięki bardzo dobrym wynikom osiąganym przez nasze subfundusze od lat plasujemy się w ścisłej czołówce krajowych Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych. W ostatnich latach dziesięć razy zostaliśmy uznani za najlepsze Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych. Do grona najlepszych zaliczyli nas Rzeczpospolita, Gazeta Parkiet, Analizy Online.

Doświadczenie

Doświadczenie

Nasze najdłużej działające subfundusze mają już 23 lata. Zarządzamy pieniędzmi ponad 170 tys. klientów, którzy powierzyli nam łącznie 10 mld zł.


Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Ważnym aspektem naszej oferty jest systemowe bezpieczeństwo powierzanych nam środków, które zapewniają licencjonowana i nadzorowana działalność na zasadach określonych przez ustawę o funduszach inwestycyjnych, bank depozytariusz oraz renomowani partnerzy i audytorzy.

Zapraszamy do kontaktu

Anna Koczur

t. +48 22 378 91 53

m. +48 885 450 968

email: anna.koczur@investors.pl